Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Eskişehir'in ilçe ve köylerine nasıl çiçek gönderirim?

Sevkiyat ücreti karşılığında Eskişehir'in köy ve ilçelerine çiçek gönderebilirsiniz. Km başı ücret 1.00 TL dir. Ayrıntılı bilgi için 0(222) 233 36 06

Kendi isteğime göre çiçek yaptırabilir miyim?

Evet istekleriniz doğrultusunda çiçek yaptırabilirsiniz. Bunun için bize ulaşarak buket, aranjman, çelenk, tanzim vs. yaptırabilirsiniz.

Sipariş bilgilerini sonradan değiştirebilir miyim?

Siparişiniz henüz hazırlık aşamasında ise bize ulaşarak istediğiniz değişiklikleri iletebilirsiniz.

Siparişlerden yol ücreti alınıyor mu?

Eğer teslimat adresi mağazamızın konumuna 10 km den daha yakınsa sevkiyat ücreti almıyoruz. Ancak daha uzak mesafeler için sevkiyat ücreti almaktayız. Sevkiyat ücreti aldığınız ürüne göre ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yurt dışına veya farklı bir şehre sipariş verebilir miyim?

Mağazamız "İnterflora" üyesi olduğundan dünyanın her yerine çiçek gönderebilirsiniz. Farklı şehir ya da ülkelerdeki fiyatlar mağazamızdan farklı olmaktadır. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışverişim ne kadar güvenli?

İnternet sitemize gönderdiğiniz kredi kartı bilgileriniz dahil tüm bilgiler 256 bit SSL ile şifrelenmektedir. Bu teknoloji sayesinde 3. şahıslar şifrelenmiş bilgilerinizi asla çözemezler. Bunun yanında internet sitemizde kredi kartı ile ödeme yaparken "3D Secure" sistemini kullanıyoruz.

Alıcıya ulaşılamazsa siparişler nereye teslim edilir?

Aksi belirtilmediği sürece verilen adreste bulunamayan alıcıların çiçek siparişleri, evlerde komşuya veya apartman görevlisine, hastane, otel vb. gibi yerlerde resepsiyon yetkililerine, nikah, düğün, açılış, tören gibi yerlerde görevlilere imza karşılığı teslim edilmektedir.